Loading...
سامسونگ پارس 77731040
ورود / ثبت نام
خوش آمدید مهمان!
0
سبد خالی است

نگاهی به بازی Fortnite

نگاهی به بازی  Fortnite
شاید آرزوی هر شرکتی این است که محصولش به ترند(Trend) روز تبدیل شود. کمپانی Epic Game در این راه موفق بوده است. محصولی که راجع به آن صحبت می کنیم بازی محبوب و پرطرفدار فورتنایت(Fortnite) است. اما چه چیزی این بازی این قدر خاص می کند؟

بازی فورتنایت یک بازی سوم شخص است در سبک بتل رویال است. این بازی در زمان کم توانست شخصیت های معروف مثل دریک (Drake) ، کینگ بچ(King Bach) بازیکنان فوتبال مثل آنتوان گریزمان و بزرگترین استریمر ها را به خود جذب کند. همین امر کافی بود تا فورتنایت به یکی از ترند های دنیای مجازی و گیم تبدیل شود. 

ماموریت : آخرین نفر زنده بمان

100 نفر مثل مور ملخ در یک مپ بزرگ از یک اتوبوس مدرسه پایین می پرند. ماموریت شما این است که آخرین نفر از بین این صد نفر زنده بمانید. در این راه سخت هر لحظه مورد حمله قرار می گیرید. در این بازی به جز حالت تک نفره (Solo) ، حالت دونفره (Duos) و گروهی (Squad) وجود دارد که می توانید از بازی با دوستانتان و همکاری با آنها لذت ببرید. 

در ابتدا کار شما یک کلنگ در دست دارید. با این کلنگ منابع بازی که شامل چوب، آجر و آهن است را می توانید به دست بیاورید. در نقشه این بازی صندوق هایی وجود دارد که می توانید با باز کردن آنها به اسحله ها (Weapones)، نوشیدنی ها احیا کننده و سپر (Shield) و منابع دست پیدا کنید. البته این آیتم ها فقط در صندوق ها نیستند و حتی آنها را در رود خانه و لا به لای صخره ها نیز می توانید پیدا کنید.

بساز تا بمانی 

نقطه قوت و البته زیبایی این بازی در ساخت و ساز است. منابعی که در طول بازی جمع می کنیم سپر بلای ما می شوند. برگ برنده این بازی دست کسانی است که بتوانند به خوبی سنگر بسازند. برترین بازیکن های فورتنایت مثل نینجا (Ninja) یا علی ای (Ali A) هم به همین موضوع اشاره داشته اند. اگر بازی این افراد را ببینید متوجه سرعت بالای ساخت و ساز آن ها و البته استفاده به جا از منابع می شوید. در آخر این پست ویدئوئی از گیم پلی نینجا قرار داده ایم تا بیشتر با این بازی آشنا بشوید.

فورتنایت بتل رویال برای پلتفرم های زیر به صورت رایگان در دسترس است:

PC

XBOX 1

Playstation 4

Mac

Ios

نظرات
    ارسال نظر