Loading...
سامسونگ پارس 77731040
ورود / ثبت نام
خوش آمدید مهمان!
0
سبد خالی است

لباسشویی های Quick Drive سامسونگ

لباسشویی های Quick Drive سامسونگ
محصول جدید دیگری در IFA 2017 توسط سامسونگ معرفی شد. این محصول جدید ماشین لباسشویی Quick Drive نام دارد. اما چه ویژگی های تکنولوژی Quick Drive را متمایز می کند؟

نسل جدید ماشین لباسشویی های سامسونگ با بهره گیری از دو موتور BLDC و طراحی منحصر به فرد دیگ لباسشویی، که شامل دیگ اصلی و صفحه پشتی می باشد، باعث چرخش مستقل این دو قطعه از هم می شوند که این امر در چرخش بهتر لباس ها در دیگ و شستشوی سریع تر و بهتر نقش بسزایی دارد.

صرفه جویی در زمان+عملکرد شستشو

تکنولوژی Quick Drive زمان شستشو را تا 50% ومصرف انرژی را بدون اختلال در کیفیت و عملکرد شستشو تا 20 درصد کاهش داده است. با چرخش دو گانه دیگ و حرکت مکانیکی پویا زمان شستشو و با تغییر در طراحی دیگ زمان آبکشی البسه کاهش یافته است. این گزارش توسط موسسه اینترتک ارائه شده است.

ویژگی دیگر این ماشین لباسشویی ها قابلیت شستشوی کامل با شستشو در جهت های مختلف است. لباسشویی های Quick Drive حرکت های چند گانه بیشتری را ارائه می کند. با توجه به اینکه دیگ و صفحه پشتیآن در جهت های مختلف گردش دارند این موضوع به سریع تر طی شدن پروسه شستشو و البسه کمک بسزایی می کند.

کمترین میزان لرزش

موضوع مهم دیگر در خرید لباسشویی ها برای مشتریان میزان لرزش لباسشویی بوده و هست.در لباسشویی های QDrive این لرزش هم در هنگام شستشو و هم به هنگام خشک کردن به حداقل رسیده است و از این نظر در دنیا رتبه نخست را دارد.

اما مورد بعدی و البته جذاب مشاین لباسشویی های Quick Drive سامسونگ هوشمند بودن آن است. لباسشویی های Quick Drive سامسونگ قابلیت کنترل از طریق اپلیکشین Samsung Smart Things را دارد. البته این خصوصیت صرفا یک برنامه کنترل از را ه دور نیست و امکان توصیه بهترین برنامه شستشو و ارائه گزارش های مورد نیاز جهت مدیریت دستگاه حتی پس از فرآیند شستشو نیز وجود دارد.

برنامه Super Speed (شستشوی سریع)

در برنامه Super Speed، شستشوی روزانه لباس ها را تنها در کمتر از 39 دقیقه انجام می دهد. تکنولوژی منحصر به فرد Quick Drive با حرکت پویایی که Q-Drum به وجود می آوردبعلاوه شستشوی قدرتمندی که Eco Bubble انجام می دهد،زمان شستشو را کاهش می دهد. زمان خشک کردن لباس ها هم با ترکیب Speed Spray (که آب را با قدرت اسپری می کند) و Swirl +Drum (که آب را بیشتر از لباس ها می کشد) و همچنین سریع تر کردن چرخش دیگ، کاهش چشمگیری یافته است.

شستشو خودکار دیگ

تمیز نگه داشتن دیگ و لاستیک های دور آن بدون مواد شیمیایی :

برنامه  Eco Drum Clean (شستشوی خودکار دیگ) فضای داخلی لباسشویی شما را تمیز کرده و 99.9% بوی بدی که باعث ایجاد باکتری می شود را از بین می برد. فشار قوی و اصطکاک اسپری آب و چرخش سریع هم 99% آلودگی را از لاستیک دور دیگ پاک می کند. این برنامه حتی زمانی که دیگ به شستشو احتیاج دارد را به شما اعلام می کند.

نظرات
    ارسال نظر