Loading...
سامسونگ پارس 77731040
ورود / ثبت نام
خوش آمدید مهمان!
0
سبد خالی است

نگاهی به تکنولوژی کولرهای گازی سامسونگ

نگاهی به تکنولوژی کولرهای گازی سامسونگ
سامسونگ یکی از بزرگترین تولید کننده های کولر های گازی در جهان است. برای اینکه سامسونگ به این درجه ازموفقیت در بحث تولید کولر های گازی برسد، از تکنولوژی های مختلفی استفاده کرده است. در این مطلب به بررسی این تکنولوژی ها می پردازیم:

  • تکنولوژی بدون باد یا Wind Free

در این نوع از کولر های گازی سامسونگ خنک کنندگی بدون پرتاب مستقیم باد (طبق مقیاس بوفورت برای سنجش شدت باد، به جریان هوایی «آرام» گفته می‌شود که با سرعت کمتر از 0/3 متر بر ثانیه بوزد و فاقد جریان هوای سرد باشد.) صورت می گیرد. اما به چه شکل ؟ در این کولر ها خنک سازی از طریق 21000 حفره موجود بر روی قسمت جلویی پنل داخلی صورت می گیرد. پس می توانبدون حس کردن باد سرد از هوای خنک لذت برد.

  • کمپرسور 8 قطبی دیجیتال اینورتر Digital Inverter

کاهش مصر برق به وسیله کمپرسور دیجیتال اینورتر 8 قطبی به جای مدل های متداول 4 قطبی باعث چرخش راحت تر هسته موتور می گردد که این تضمین کننده عملکرد بهتر از طریق کاهش ارتعاشات و در نهایت صرفه جویی در مصرف انرژی است.

  • طراحی سه وجهی

خنک سازی محیط 43% سریعتر از مدل های متداول بازار صورت می گیرد و  هوای ورودی بیشتر، گردش هوای بیشتر  و در آخر خروجی هوای بیشتری را به همراه دارد.

  • تصفیه هوا مخصوص 

فیلتر فوق عریض |PM2.5 از بین برنده ذرات گرد و غبار، ویروس، باکتری و ذرات حساسیت زا یک تجربه عالی از تصفیه هوا به شما می دهد.این تصفیه هوا 100% هوای ورودی را پوشش می دهد. کولر های مجهز به  Virus Doctor با فیلتر سه لایه خود از بین برنده ویروس آنفولانزا و ذرات آلرژی زا هستند.

نظرات
    ارسال نظر